www.woda-kangen.com
niezależny dystrybutor +48) 602 610 363

Zmień swoje życie zmieniając swoją wodę  -  Change your life by changing your water


JONIZATOR WODY


Enagic's LeveLuk SD 501 jest jonizatorem wody, którego technologia zatwierdzona została przez Japońskie Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej. Oparta na pracach naukowych lek. med. prof. Hidemitsu Hayashi (kardiologa, chirurga, oraz dyrektora Japońskiego Instytutu Wody w Tokio).


Co to jest woda kangen

Kangen jest znakiem towarowym Enagic Inc w Japonii. Nazwa ta oznacza również określenie wody pitnej, bogatej w minerały, oczyszczonej z metali ciężkich, bakterii, chemikali, bogatej w AKTYWNY WODÓR, otrzymany na drodze jonizacji przez elektrolizę, uzyskując dodatkowe elektrony dla naszego ciała. Te dodatkowe elektrony nadają silne właściwości odtleniające wodzie pitnej. Jest więc ona silnym antyutleniaczem silniejszym od wielu stosowanych powszechnie.

fot. J Gruszczyński

Terapia wody z AKTYWNYM WODOREM używana była w Japonii od roku 1960 w szpitalach. Od 1974 r. używana już w formie pięciu rodzajów wody, zależnie od stężenia pH.

Badania kliniczne prowadzone w klinikach od trzydziestu lat wykazały, że woda ta ma silne właściwości uzdrawiania ludzkiego ciała. Woda Kangen radykalnie zmienia życie wielu ludziom na całym świecie. Ma właściwości przeciwutleniające, oczyszczające, alkalizujące. Woda ta jest dla tych, którzy szukają zdrowego sposobu życia.

Filtry urządzenia „Kangen” oczyszczają wodę z kranu z toksycznych substancji i związków chemicznych. W szpitalach wodę pH 2,5 wykorzystują do sterylizacji narzędzi chirurgicznych, do dezynfekcji ran, działań przeciwgrzybicznych.

Wody Kangen zależnie od pH 2.5 - 11.0 mogą mieć różne zastosowanie począwszy od picia, gotowania, mycia jarzyn (również usuwania środków konserwujących żywność, opryskiwanych owoców), mycia i okładów skóry, dezynfekcji.

Firma Enagic Co. Ltd. wyprodukowała maszynę, która może przetwarzać wodę z kranu, chlorowaną zanieczyszczoną i nawet chemikaliami na czystą wodę alkaliczną, zdrową i leczniczą dla ciała.

Korzyści z picia wody kangen:
- Spowalnia proces starzenia organizmu
- Zwiększa odporność organizmu przed chorobą
- Zwiększa wchłanianie witamin i minerałów
- Dla osób otyłych powoduje chudnięcie, w miarę oczyszczania organizmu.
- Woda Kangen neutralizuje wolne rodniki - jest silnym antyutleniaczem

Wszyscy wiemy, że wolne rodniki są to niestabilne atomy tlenu, które powodują proces utleniania w naszym organizmie i jak badania wykazały, powodują w 90% powstawanie wielu chorób, w tym nowotworów, chorób serca, cukrzycy, choroby Alzheimera, artretyzmu i przyspieszenia procesu starzenia się organizmu. To, że woda Kangen niszczy wolne rodniki i to jest jej największym atutem. Zawiera ona AKTYWNY WODÓR, który dostarcza ogromne ilości dodatkowych elektronów do naszego ciała.

fot M. Gruszczyńska

Woda Kangen jest alkaliczna, zmienia wodę kwaśną na zasadową. Dla naszego optymalnego zdrowia, komórki naszego ciała muszą pozostać w ich naturalnej równowadze alkalicznej. Jednak nasze wartości pH są często zakłócone przez stres, odwodnienie i kwaśne produkty przetworzone, które zjadamy.

Zakwaszenie naszych organizmów jest źródłem wielu poważnych chorób, cukrzycy, osteoporozy, otyłości i...

Woda wytwarzana przez jonizator wody Kangen, ma pH od 8.5 - 9.5, przywraca organizmowi zdrową równowagę alkaliczną, a dzięki zawartości aktywnego wodoru, niszczy wolne rodniki. Woda Kangen czyści nasze jelita z zanieczyszczeń i złogów powstałych na ściankach jelita grubego, i powodujących brak wchłanialności ważnych składników odżywczych.

tekst Maria Gruszczyńska

Woda kangen - woda alkaliczna
• info@woda-kangen.com •
© 2009 - 2014; Copyright by Gruszczyńscy