www.woda-kangen.com
niezależny dystrybutor +48) 602 610 363

Zmień swoje życie zmieniając swoją wodę  -  Change your life by changing your water


JONIZATOR WODY


Enagic's LeveLuk SD 501 jest jonizatorem wody, którego technologia zatwierdzona została przez Japońskie Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej. Oparta na pracach naukowych lek. med. prof. Hidemitsu Hayashi (kardiologa, chirurga, oraz dyrektora Japońskiego Instytutu Wody w Tokio).


NAGRODY dla firmy Enagic Co., Ltd.

Firma Enagic w roku 2004 otrzymała Nagrodę Ochrony Środowiska od Międzynarodowego Uniwersytetu Środowiska Ziemi.

Z przetestowanych jonizatorów alkalicznych od ponad 40 producentów, tylko firma Enagic została zaaprobowana przez prestiżowe Japońskie Stowarzyszenie Profilaktyki Medycznej Osób Dorosłych i spełniła wymagania aby uzyskać świadectwo najwyższej jakości.

Nagroda Międzynarodowego Uniwersytetu Środowiska Ziemi jest przyznawana korporacjom i organizacjom, które mają wybitny wkład w zakresie naturalnej ochrony środowiska Ziemi i ekologicznego biznesu.

Firma Enagic Co. Ltd została nagrodzona z następujących powodów:

1. Używanie do czyszczenia kwaśnej wody wytwarzanej przez generator elektrolizowanej wody, powoduje zmniejszenie użycia detergentów i zapobiega skażeniu, zanieczyszczeniu rzek.

2. Picie elektrolizowanej wody zmniejsza pośrednio zużycie plastykowych butelek, które są jednym za źródeł zanieczyszczenia środowiska.

3. Instalacja urządzenia do elektrolizy wody firmy Enagic umożliwia stałe używanie wody kwaśnej do dezynfekcji oraz wody elektrolizowanej do picia, co powoduje promowanie higienicznego i zdrowego stylu życia.

4. Picie elektrolizowanej wody pozwala zachować dobre zdrowie i promować styl życia, który zapobiega powstawaniu chorób wynikających z wadliwego stylu życia i prowadzi do obniżenia kosztów leczenia.


Międzynarodowy Uniwersytet Środowiska Ziemi IEEU - USA i Japonia
generalny sekretarz dr filozofii Takeo Iwahorii            18 IV 2001Międzynarodowy Uniwersytet Środowiska Ziemi:

Zaświadcza się,

iż Firma Enagic Co. Ltd. została nagrodzona Grand Prix Ochrony Środowiska

za wybitne osiągnięcia

w Naukach Ochrony Środowiska

i za Projekt „CZTERY KROKI DO ABSOLUTNEGO POKOJU”


                podpisano i opieczętowano - Nowy Jork E.S.A.


• info@woda-kangen.com •
© 2009 - 2014; Copyright by Gruszczyńscy